Ubytování na Slovensku

Ubytování Veľký Meder - penzióny

Penzion Tara Vám nabízí příjemné ubytování v krásném a moderním prostředí. Penzion se nachází 40m od termálního kúpaliska. Je vhodné i pro náročné návštevníkov.Hneď vedle penzionu najdete restauraci, kde si můžete vychutnat jídla maďarské a mezinárodní kuchyně. Promenádní ulice s obchody, je vzdálena jen 50 metrů.

Jedinečný penzion BETTY*** se nachází v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště s aquaparkem - Thermal Corvinus s celoročním provozem. Samozřejmostí je široká škála kvalitních služeb od ubytovacích po kongresové, sportovní či relaxační. Kapacita penzionu je 64 lůžek. Penzion má vlastní hlídané parkoviště, nabízí možnost ubytovat se is domácími mazlíčky - se psem nebo kočkou. Ve společenských prostorách je volné wifi připojení. Některé pokoje jsou klimatizované, k dispozici jsou nekuřácké.

Penzion a Restaurace Corvin*** se nachází ve Velkém Mederu nedaleko termálního koupaliště. Penzion nabízí pohodlné ubytování v tichém a klidném prostředí s kapacitou 24 lůžek. Klimatizované pokoje jsou vybaveny televizí se SAT vysíláním, rádiem, telefonem, minibarem, internetovým připojením a koupelnou s toaletou. Parkování zdarma na uzavřeném parkovišti. Přímo součástí penzionu je i příjemná á la carte restaurace s vynikající kuchyní, kavárna a letní terasa.Možnosť stravování formou polopenze.

Penzion RUBÍN** s celoročním provozem se nachází v lázeňském městečku Veľký Meder, pouhých 100 m od termálního koupaliště Thermal Corvinus. Svým hostům nabízí pohodlné ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětimístných vkusně zařízených apartmánech, vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Kromě vlastního stravování je možnost pochutnat si i na místních specialitách v nedaleké restauraci Hotelu Orchidea. Během horkých letních měsících je k dispozici letní terasa s možností grilování, pro děti houpačka či skluzavka.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.